HİZMET ALANLARIMIZ

İç Dekorasyon

Şıklık ve zarafet dolu bir yaşam alanlrı için sizlere farklı fikirler sunuyoruz.

Dış Dekorasyon

Yaşam alanlarınızın içten olduğu kadar dıştan da görselliğine önem veriyoruz.

Mantolama

Konut ve binalarda soğuk veya sıcak hava kaybını önleyecek, enerji tasarrufu ve gerekli ısı şartlarını sağlayacak kurulumlar yapıyoruz..

Boya

Her geçen gün yeni ve farklı özelliklere sahip boya ürünleri geliştirilmekte ve bizlerin hizmetine sunulmaktadır. Size en uygun çözüm için bizden fikir alabilir ve daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Alçıpan

Karton alçı levha olarak da bilinen alçıpan, dış duvarları bitmiş binaların içinde, yerden duvara kadar her alanda kullanılabilmektedir.

Kartonpiyer

Doğa koşullarına karşı su ya da rutubet geçişine engel olmak, ve düzgün yapılamamış imalat yüzeylerini düzeltmek gibi uygulamalar içindir.

Duvar Kağıdı

Duvar kağıtları, göz zevkinize ve tercihinize göre istediğiniz renk, figür ve şekillerle süsleyip duvarlarınızı kaplayabileceğiniz bir üründür.

Kapı Kemer

Uygulamalarında, standart kapı ölçütlerinde veya bu ölçülerin dışında kalan daha geniş açıklıklarda uygulanarak dekoratif görünümler sağlanması amaçlanır.

Kalebodur-Fayans

Seramik kalebodur dekorları, geliştirilen seramik dekor uygulama yöntemleriyle, farklı yer ve şekillerde uygulanabilmektedir.

Isı Yalıtımı

Bina yalıtımlarında uygun ısı şartlarının sağlanması amacıyla izolasyon denilen yöntem kullanılır.

Bölme Duvar

Mekanlarınzın kullanım amacına göre dekoratif bölümlenmesini sağlayan yapı dekorasyon uygulamasıdır.

Zemin Döşeme

Konutlarda çoğu zaman dekorasyon amaçlı fakat bunun yanında da zeminlerin sıcak-soğuk izolasyonu için yapılarda olmassa olmazlardan olan tahta zemin döşemeleri çok yaygın bir yapı dekorasyon uygulamasıdır.

PVC Doğrama

PVC Pencere ve Kapılar, enerji verimliliği sağlar. PVC, piyasada pencere ve kapılar için klasik yalıtım çözümleri dahilinde sunulan en iyi yalıtım malzemesidir.

Cam Balkon

Kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir.

Alüminyum Korkuluk

Merdivenlere, balkonlara, teraslara ve yapıların birçok bölümüne, emniyeti ve hoş bir görünümü sağlamak için yapılan dekorasyona korkuluk denir.

Duşakabin

Günümüzde teknolojinin gelişmesine paralel olarak banyo ürünlerinin çeşitliliği de artmıştır. Son yıllarda evlere giren ve oldukça popüler olan bu banyo ürününün pek çok faydası bulunmaktadır.

Pileli (Stor) Sineklik

Yatay veya dikey şekillerde uygulanabilir pliseli tül sineklik modelidir. Genişlik en fazla 400 cm yükseklik en fazla 300 cm olarak uygulanabilmektedir.

Çelik Kapı

Çelik kapı takıldığı yeri dışarıdan gelebilecek tehlike ve tehditlerden koruyan güvenliği ve sağlamlığı arttırılmış ana gövdesi sacdan oluşan kapılardır.

Amerikan Kapı

Amerikan kapı özelliklerinden birtanesi uygun fiyat olmasıdır. Temizliği kolaydır, nemlenme yapmaz. Lake cilalı olduğundan ve mdf tabalar bulunduğudan dolayı çabuk deforme olmaz.

Membran Kapı

Kapı içleri kağıt petek kağıt dolgulu olduğu için kapılar hafif olmakta. Fakat yerice mdf kayıtı yani kapı kanadı desteği olmadığı için çabucak dağılmakta.